Hromadné vytvoření symbologie

147
4
跳到解决方案
11-28-2022 06:55上午
标签(1)
霁řiKominek
通过
新贡献者III

Zdravím, řeším problém s vytvořením象征。Mám slokku cca 500 ikonek ve formátu png。Se správným pojmenováním, které Se mi objevuje jako atribut v bodové vrstv。Je možné hromadnvytvoweiit symbologii na základě ikony a názvu atributu?

标签(3)
1解决方案

接受的解决方案
霁řiKominek
通过
新贡献者III

Díky扎·布莱斯科乌odpověď!

Právě tručního importu bych se rád vyvaroval: slightly_smiling_face:.nael jsem jeden插件Který作者snad mohl vyzheit tento problém。bohuzel je napsaný pro verze 2xx a já už jsem na 3.0。Vyzkouším jej na starší verzi a dám vdt, zda to bylo řešení pro tento případ!

*编辑:Výše uvedený nástrojfungujeA ve spojení s funkcí匹配层符号到一个样式(数据管理)。Je to pzhesnto pravé řešení。Testováno na AcGIS Pro 2.8: slightly_smiling_face:

在原帖子中查看解决方案

4回复
DavidNovak
通过 Esri贡献者
Esri贡献者

Dobrý den i Vám,

Podle mého názoru由na toto mbýt vhodný nástroj匹配层符号到一个样式(数据管理)。

Bude samozielejm potzheba, nemít symboly ve sloce, ale ve stylu v ArcGIS Pro。No a tohle je, podle mých zkušeností, delší过程。Pro každý obrázek bude tzeba vytvozheit符号ve stylu。

风格obecně

创建样式

A aj následně ppherjde upplatnit výše zmíněný nástroj。

Nicméně nebudete zzheejmjediný, kdo se podobnou věcí zabýval。Zkusil bych trochu pohledat tzeba v této辩论

//www.gobook3.com/t5/arcgis-pro-questions/shape-marker-from-file-emf-not-working/m-p/384454

Anebo neczeit psaní nějakého skriptu na import PNG do stylu a hold to s dvma hrnky dobré kávy naklikat ruvnum。

Pokud se s tím setkal nkdo jiný, uritmne doplte: winking_face:

Pokud by bylo tzeba blíže probrat, zkuste nasi Technickou podporu přímo: smiling_face_with_smiling_eyes:

大卫·N。

@JiřiKominek

霁řiKominek
通过
新贡献者III

Díky扎·布莱斯科乌odpověď!

Právě tručního importu bych se rád vyvaroval: slightly_smiling_face:.nael jsem jeden插件Který作者snad mohl vyzheit tento problém。bohuzel je napsaný pro verze 2xx a já už jsem na 3.0。Vyzkouším jej na starší verzi a dám vdt, zda to bylo řešení pro tento případ!

*编辑:Výše uvedený nástrojfungujeA ve spojení s funkcí匹配层符号到一个样式(数据管理)。Je to pzhesnto pravé řešení。Testováno na AcGIS Pro 2.8: slightly_smiling_face:

DavidNovak
通过 Esri贡献者
Esri贡献者

白天好,
Jen abych se ujistil, tak jste插件ImportSVGsToStylevyujil ve verzi ArcGIS Pro 2.8。X je to tak?

pnievodnum jste ml PNG, musel jste soubory převádět nad SVG pro využítí tohoto nástroje?

Jinak jsem rád, ei mou zmíněný nástroj pomohl。

Přijemny窝。

@JiřiKominek

0荣誉
霁řiKominek
通过
新贡献者III

pucesn哲塔克,verze 2.8。no, bylo potzheba užít svg podklady。